Novaservis Farkıyla

İşletim
Sistemleri
Hizmetleri

Ekibimiz uzmanlıkla danışmanlık hizmetleri sunar:
stratejik planlama, finansal yönetim, pazarlama,
operasyonel verimlilik ve daha fazlası.

Tüm Hizmetlerimiz
01
01
01
// Novaservis Farkıyla

Microsoft İşletim Sistemi

Kurulum, Problem Giderme ve Yapılandırma

Şirketimiz, Microsoft işletim sistemi tabanlı sistemlerde kurulum, problem giderme ve yapılandırma hizmetleri sunarak müşterilerimize en uygun çözümleri sunmaktadır. Uzman ekibimiz, müşterilerimizin sistemlerini analiz ederek en doğru kurulum ve yapılandırma süreçlerini planlamakta ve olası sorunlar karşısında hızlı çözümler üretmektedir.

Güncelleme ve Versiyon Yükseltme

Şirketimiz, Microsoft işletim sistemi tabanlı sistemlerde güncelleme ve versiyon yükseltme hizmetleri sunarak müşterilerimizin sistemlerini en güncel ve güvenli şekilde kullanmalarını sağlamaktadır. Uzman ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre en uygun güncelleme ve yükseltme süreçlerini planlamakta ve uygulamaktadır

Bileşen (IIS, DNS, DHCP vs.) Kurulum, Problem Giderme ve Yapılandırma

Şirketimiz, Microsoft işletim sistemi tabanlı sistemlerde IIS, DNS, DHCP gibi bileşenlerin kurulumu, problem giderme ve yapılandırma hizmetleri sunarak müşterilerimize en uygun çözümleri sunmaktadır. Uzman ekibimiz, müşterilerimizin iş süreçleri ve ihtiyaçlarına göre en doğru bileşenlerin kurulum ve yapılandırma süreçlerini planlamakta ve sorunlar karşısında hızlı çözümler üretmektedir.

// Novaservis Farkıyla

Linux İşletim Sistemi

Kurulum, Problem Giderme ve Yapılandırma

Şirketimiz, Linux işletim sistemi tabanlı sistemlerde kurulum, problem giderme ve yapılandırma hizmetleri sunarak müşterilerimize en uygun çözümleri sunmaktadır. Uzman ekibimiz, müşterilerimizin sistemlerini analiz ederek en doğru kurulum ve yapılandırma süreçlerini planlamakta ve olası sorunlar karşısında hızlı çözümler üretmektedir.

Güncelleme ve Versiyon Yükseltme

Şirketimiz, Linux işletim sistemi tabanlı sistemlerde güncelleme ve versiyon yükseltme hizmetleri sunarak müşterilerimizin sistemlerini en güncel ve güvenli şekilde kullanmalarını sağlamaktadır. Uzman ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre en uygun güncelleme ve yükseltme süreçlerini planlamakta ve uygulamaktadır

Teklif Alın

Hizmetlerimiz için hızlı ve doğru fiyat teklifi alın. Projelerinizi hayata geçirelim.

Diğer Hizmetlerimiz

Ürün tedariği, çözüm ve hizmet sunan firmalarımız ile daima sizlerin yanınızdayız.

Diğer Markalarımız

Ürün tedariği, çözüm ve hizmet sunan firmalarımız ile daima sizlerin yanınızdayız.