Novaservis Farkıyla

Altyapı ve
Kablolama
Hizmetleri

Ekibimiz uzmanlıkla danışmanlık hizmetleri sunar:
stratejik planlama, finansal yönetim, pazarlama,
operasyonel verimlilik ve daha fazlası.

Tüm Hizmetlerimiz
01
01
01
// Novaservis Farkıyla

Altyapı ve Kablolama

Hizmetleri

Bakır Kablolama

Şirketimiz, bakır kablolama hizmeti ile müşterilerimize güvenilir ve yüksek hızlı bir veri aktarımı sağlamaktadır.
Bakır kablolama, uzun yıllardır tercih edilen bir yöntemdir ve veri iletişimi açısından yüksek performans gösterir. Uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile müşterilerimize, mevcut kablolama alt yapılarını en iyi şekilde kullanarak en uygun çözümleri sunmaktayız.

Fiber Kablolama

Şirketimiz, fiber kablolama hizmeti ile müşterilerimize en yüksek hızda ve en güvenilir veri aktarımını sağlamaktadır. Fiber optik kablolama, günümüzün en gelişmiş veri aktarım teknolojilerinden biridir ve yüksek bant genişliği ve düşük gecikme süreleriyle öne çıkar.
Uzman kadromuz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile müşterilerimize, mevcut kablolama alt yapılarını en iyi şekilde kullanarak en uygun fiber kablolama çözümlerini sunmaktayız.

Sunucu Odası Yapılandırma

Şirketimiz, müşterilerimize modern ve güvenli sunucu odası yapılandırma hizmeti sunarak, veri depolama ve yönetiminde en üst düzeyde güvenlik ve performans sağlamaktadır. Sunucu odası yapılandırma hizmetimiz, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda özelleştirilerek sunulmaktadır. Uzman ekibimiz, müşterilerimizin veri yönetimi süreçlerini analiz ederek, en uygun sunucu odası yapısını tasarlamakta ve müşterilerimize en güvenilir, esnek ve ölçeklenebilir sunucu çözümlerini sunmaktadır.

Teklif Alın

Hizmetlerimiz için hızlı ve doğru fiyat teklifi alın. Projelerinizi hayata geçirelim.

Diğer Hizmetlerimiz

Ürün tedariği, çözüm ve hizmet sunan firmalarımız ile daima sizlerin yanınızdayız.

Diğer Markalarımız

Ürün tedariği, çözüm ve hizmet sunan firmalarımız ile daima sizlerin yanınızdayız.